PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789055}

Gdzieś pomiędzy

Somewhere Between
6,9 4 826
ocen
6,9 10 1 4826
Gdzieś pomiędzy
powrót do forum serialu Gdzieś pomiędzy

... Mi się serial spodobał. Przy dzisiejszej ilości chały jaką raczą nas producenci seriali, ten wypada całkiem dobrze. Jest kompletny, nie zostawia niedokończonych wątków, nie jest nudny, wręcz przeciwnie akcja jest ciekawa i wciągająca, może nie ma jakiś mega zwrotów akcji, ale każdy odcinek skupia się na głównym wątku, nie ma tu żadnych tzw "zapychaczy" fabuły czy niepotrzebnych postaci, które nic nie wnoszą. Wszystko tworzy kompletną całość. Żaden odcinek nie jest nudny, w każdym coś się dzieje, każdy zbliża widza do odkrycia prawdy, ale w taki sposób aby nie ujawnić zbyt wiele od razu. Mi się podoba :)

użytkownik usunięty
EmmaSwan

potwierdzam, po kilku pierwszych odcinkach mozna sie wciagnac. glowna aktorka strasznie wyegzaltowana ale kazdy serial ma jakies minusy

ocenił(a) serial na 6
EmmaSwan

też nie wiem właśnie

ocenił(a) serial na 6
EmmaSwan

nie zrozumieli że postac pauli miała taka być jaka jest

ocenił(a) serial na 6
EmmaSwan

ja myśle, że jest dużo zwrotów akcji i ta cała historia jest dobrze ułożona z wielu wątków i trudno w końcu samemu wpaść na to kto chce zabić Serene

ocenił(a) serial na 10
EmmaSwan

Świetny serial! Obejrzałam cały jednym tchem, mega trzymał w napięciu! Na dodatek przystojny aktor i chyba każda kobieta czeka na ten moment, na tą scenę, na którą musi trooochę poczekać :D

ocenił(a) serial na 10
ewelina_m

Obejrzalam. W. Jedna noc...

EmmaSwan

zacząłem oglądać, mam podobne odczucia; to nie jest może pierwsza piątka serialów wszech-czasów ale niezłe "kino"; rzeczywiście wciąga; pomysł dobry ale wg mnie zbyt zbliżony do Frequency; mnie też trochę przeszkadza egzaltacja głównej bohaterki; ponadto nie ma chemii wg mnie między dziewczynką grającą jej córkę... dla mnie w tej chwili ocena nawet trochę zawyżona (6.7 na IMDb jest 6.1 co bardziej odpowiada moim oceną) Serial polecam

ocenił(a) serial na 7
EmmaSwan

Nieskie oceny są z powodu gry aktorskiej. Bo nikt nie ma zastrzeżeń do scenariusza i reżyserii. Po prostu casting nawalił. Główna aktorka nie pociągnęła roli

EmmaSwan

Uważam nawet, że na tle dzisiejszej chały ten serial wypada bardzo dobrze. Gra aktorska mi nie przeszkadzała - mam sąsiadkę (też śniadą zresztą), która ma dokładnie taką samą mimikę i sposób mówienia, jak główna postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones