PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3467}

Trzynaście duchów

Thir13en Ghosts
5,9 38 053
oceny
5,9 10 1 38053
5,3 7
ocen krytyków
Trzynaście duchów
powrót do forum filmu Trzynaście duchów

najbardziej daremny i smieszny horror jaki w zyciu ogladalam!! ubaw po pachy :)))

mliso

Obejrzyj JEEPERS CREEPERS, to dopiero cudo ;)

ocenił(a) film na 1
tuczyn

Obejrzyj Dom strachu - komedia i ubaw po pachy! a 13 duchów pozostawię bez komentarza... 1/10.

Sigerson

eehhh Takie komentarze oraz argumenty są po prostu głupie i śmieszne. Ale cóż taki świat jak ludzkość.

ocenił(a) film na 1
bartez13_17

Sam potwierdziłeś swoją tezę, ponieważ nie napisałeś ani jednego słowa dotyczącego filmu. A o to moje argumenty: efekty specjalne - mam na myśli komputerowe duchy, które moim zdaniem były beznadziejne i denna fabuła.

Sigerson

Duchy to akurat plus tego filmu jak również fabuła, która jest niczego sobie. Nie wiem naprawdę czego Wam ludziom trzeba, jak film jest realistyczny to jest zły jak jest nierealny że szok to wtedy również jest zły. Jedynym minusem tego filmu to gra niektórych aktorów, lecz jeśli spojrzeć na ten filmem z lekkim przymrużeniem oka to na pewno nie będziemy się na nim nudzić, a wręcz przeciwnie dostaniemy niezłą zabawę oraz dostrzeżemy walory tego dzieła. Czekam na dalsze komentarze bo chętnie podyskutuje na temat tego filmu.

bartez13_17

P.S. Jeśli dla ciebie efekty specjalne to wszystko to gratuluje wyrafinowanego gustu filmowego.

ocenił(a) film na 1
bartez13_17

Hmm dzieła mówisz? Nadmiar efektów specjalnych psuje moim zdaniem film i to raczej Tobie powinnam pogratulować jeśli je lubisz bardziej od treści.

Sigerson

Hmnmn, o ile pamietam to ty wspomniałaś że efekty są denne, nie ja. Ja powiedziałem tylko że podobał mi się styl przedstawienia tych duchów. A co do treści to zapewniam cię że ten film również ma treść i to nie byle jaką. Aha i jeszcze jedno ocenę 1/10 daje się filmowi, który był totalną klapą, w którym wszystko kulało i było beznadziejne, więc uważam że twoja ocena jest bardzo nieobiektywna, ponieważ film spokojnie zasługuje na ocenę 6 może 7/10. A zanim zanegujesz moją rację obejrzyj sobie film bloodrayne, a wtedy może zrozumiesz co to znaczy totalnie s..... film, że się tak wyrażę.

ocenił(a) film na 1
bartez13_17

Według Ciebie zasługuje na 6 a ja nadal uważam, że to jest właśnie film, w którym zostało ,,wszystko spartolone''. No cóż - różnica gustów i tyle.

Sigerson

Może nie tyle różnica gustów, lecz cóż, są tacy ludzie jak i ty i ja, na tym kończy się dyskusja.

Sigerson

efekty specjalne nie sa wcale zle... wdzialam wiele filmow, ktore mialy duzo gorsze efekty i to nie byly starsze filmy... A fabula ujdzie... Przynajmniej jest jedyna w swoim rodzaju...
Bo ile filmow widzialas np. o zarazie dzieki ktorej chodzace trupy jedza wszystko co oddycha... na peczki jest teraz takich filmow, a one nie sa w ogole straszne... ale to moje zdanie, a trynascie duchow mi sie podobalo...

ocenił(a) film na 7
marta098765

Jeśli ktoś narzeka na efekty specjalne i pisze, że duchy były w tym filmie "komputerowe" to raczej nie można go brać zbyt poważnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones