PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3467}

Trzynaście duchów

Thir13en Ghosts
5,9 38 053
oceny
5,9 10 1 38053
5,3 7
ocen krytyków
Trzynaście duchów
powrót do forum filmu Trzynaście duchów

Który z tych horrorów jest według was lepszy ? lecą dzisiaj w tv praktycznie w tym samym czasie i nie wiem który wybrać.

WujekAngelo

W zasadzie oba filmy sa calkiem dobre. O innej tematyce ale mimo wszystko dobre. Ja osobiscie mam sentyment do Smakosza i wlasnie dlatego ten film bardziej polecam.
PS: Sam tez zamierzam obejrzec.
Posdro

32ywis

popieram przedmówcę:)

Oba horrory na dobrym poziomie, aczkolwiek wybrałabym Smakosza, mimo wszystko :]

WujekAngelo

Oba filmy średnie, ale Smakosz ciut lepszy, ze względu na pewien nietypowy klimat ;)

WujekAngelo

Też się nad tym zastanawiałam :D Ale wybieram Smakosza bo nie bedzie reklam :D

Kosaa

Ja tam wybieram 13 duchów:D Smakosza to mam na codzień^^

WujekAngelo

Mam ten sam problem iż nie wiem, który z tych horrorów jest bardziej przerażający... Miałam ochotę obejrzeć "Trzynaście duchów" ponieważ jeszcze nie miałam okazji oglądnąć tego horroru, a co do "Smakosza" to widziałam, ale nie do końca... PORADŹCIE!!!

WujekAngelo

Szczerze mówiąc oba są do niczego,przeciętne kino.Szkoda czasu ale jak ktoś lubi ten gatunek to chyba "13 duchów" jest ciekawszy!

ocenił(a) film na 7
WujekAngelo

Zdecydowanie "Smakosz". W 13 duchów pomysł jest nawet fajny, ale same duchy to kicha. Zakończenie jest tak słodziutkie że można sie ........

WujekAngelo

Niestety wypilem wczoraj kilka zimnych piw i filmu nie doczekalem. Za duzo nerwow kosztal mnie ten mecz z Irlandia i na "Smakosza" nie starczylo juz sily,a szkoda.
Pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones