PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3467}

Trzynaście duchów

Thir13en Ghosts
5,9 38 053
oceny
5,9 10 1 38053
5,3 7
ocen krytyków
Trzynaście duchów
powrót do forum filmu Trzynaście duchów

Nie będę tu pisać kolejnych tekstów, że film jest taki czy owaki - bo takich tematów jest mnóstwo tutaj ...
Ale zastanowiła mnie jedna rzecz ...
Szakal to duch Charliego Mansona ?! - czy tu chodzi o TEGO Charliego Mansona ?

CiHa

no wiesz oglądałem film juz 4 razy i wczoraj nawet :) i jak patrze na kolesia to z twarzy podobny do Marylina Mansona :D Zdecydowanie uważam że to duch Ch. Masnona lecz niestety w filmie o tym jasno nie mowią ... chodziaż jak ogładałem film z napisami to wydawało mi się że coś było napomniane !

Adash

ja też oglądałam z napisami ...
ale właśnie chyba zrozumiałam o co chodzi ... ehhh
jeśli mam rację to poprostu (przynajmniej w moich napisach, a z tego co widzę w Twoich też) źle przetłumaczono tekst z filmu ...

- It's the Charlie Manson of ghosts
przetłumaczono jako : To jest duch Charliego Mansona ...
a tak naprawdę powinno być : To jest Charlie Manson duchów ...

może i dla niektórych to mały błąd - ale mnie to strasznie dręczyło przez ostatnie dni !

CiHa

oj ... sorry , żle zrozumiałam to co napisałeś ... a więc się poprawiam :

jeśli mam rację to poprostu (przynajmniej w moich napisach) źle przetłumaczono tekst z filmu

=)

ocenił(a) film na 3
CiHa

To nie mógł być duch tego Mansona, ponieważ on jeszcze żyje i siedzi w więzieniu. Oglądając to pierwszy raz także się zdziwiłam jak to możliwe, że umieścili w filmie jego duszę, ale to najpewniej wina tłumaczy. Tak jak mówisz, w tekście chodziło o to, że Szakal to taki Charles Manson wśród duchów (zwykłe porównanie), a zostało przetłumaczone, że to duch Mansona. Oglądałam wersję z lektorem, a nie z napisami (było przetłumaczone tak samo, czyli źle) i trudniej było mi wychwycić co mówią w oryginale.

Laura_Melody

świetne sprostowanie !!! Takie z pozoru banalne a nikt na to nie wpadł :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones